Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

Cement OżarówO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Cement Ożarów

Cement Ożarów S.A. działa na rynku materiałów budowlanych od 1978 roku, oferując szeroki asortyment najwyższej jakości cementów. Posiadamy piec cementowy o wydajności do 8500 ton klinkieru na dobę – to największa instalacja tego typu w Europie!

Od roku 1995 należymy do międzynarodowego koncernu CRH z siedzibą w Irlandii, znajdującego się w gronie największych producentów materiałów budowlanych na świecie. CRH prowadzi produkcję w 32 krajach, zatrudniając około 90000 pracowników w ponad 3700 lokalizacjach na całym świecie!

Scementuj z nami swoją przyszłość i dołącz do naszego zespołu!

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Minimum 6 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia, Rachunkowość, Zarządzanie lub pokrewne
  • Zaawansowana znajomość Excel, Power Point, Narzędzia BI
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego: C1
  • Posiadanie międzynarodowych kwalifikacji zawodowych: ACCA, CIMA lub biegły rewident
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowości, kontrolingu finansowego i rachunkowości zarządczej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Odpowiedzialność i terminowość
  • Otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Główne zadania:

  • Sporządzanie miesięcznych raportów finansowych Spółki
  • Przygotowanie budżetu rocznego i długoterminowego na 5 lat, kontrola jego wykonania wraz z prognozami
  • Raportowanie i analiza kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych, rekomendacje dalszych działań optymalizacyjnych
  • Weryfikacja wykonania wybranych kontroli SOX poprzez: przygotowanie dokumentacji i dowodów z przeprowadzonych kontroli, udostępnianie dowodów z przeprowadzonych kontroli audytorom
  • Przygotowywanie planów wieloletnich i prognoz krótkookresowych
  • Współodpowiedzialność za poprawność księgowań poprzez analizę księgowań, komunikację wymaganych zmian do odpowiednich komórek, analizę ex-post wdrożonych zmian
  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc na potrzeby wewnętrzne Spółki wraz z prezentacją danych
  • Tworzenie nowych narzędzi kontrolingowych

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV klikając przycisk Aplikuj teraz

Informacje na temat firmy można uzyskać pod adresem: www.ozarow.com.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne