Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

United Clinics Services sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów i analiz (P&L, cash flow, raportowanie biznesowe, KPI’s),

  • Przygotowywanie budżetów, prognoz finansowych i raportowania odchyleń zarówno dla pojedynczych podmiotów, jak i skonsolidowanych dla grupy,

  • Aktywny udział w procesie zamykania miesiąca,

  • Kontrolowanie operacji księgowych w zakresie księgowania kosztów i rozpoznawania przychodów,

  • Rozwijanie narzędzi IT i optymalizacja raportowania,

  • Współpraca z biznesem w ramach realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy jako Kontroler Finansowy/Analityk Finansowy,

  • Wykształcenie wyższe finansowe (finanse, rachunkowość),

  • Gruntowna znajomość zasad rachunkowości oraz procedur i procesów finansowych,

  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdawczości finansowej,

  • Doświadczenie z funkcjami księgi głównej i procesem zamknięcia miesiąca/roku,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • Umiejętności wyciągania wniosków z przekrojowych danych i prognoz, a także umiejętności weryfikowania założeń biznesowych,

  • Zaawansowana znajomość MS Excel, Power Point,

  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole.

  • Mile widziane:

  • znajomość Power Query,

  • znajomość ERP,

  • znajomość Power BI.

To oferujemy

  • Poczucie sprawczości - jesteśmy otwarci na różne podejścia i inicjatywy, także prawie wszystko zależy od Ciebie i Twojej chęci do działania,

  • Szybkość decyzji - dołączysz do niewielkiego, zwinnego zespołu, gdzie operacyjne decyzje są podejmowane praktycznie od ręki,

  • Praca zdalna i elastyczne godziny,

  • Umowa o pracę lub B2B - w zależności od Twoich preferencji,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

O nas

United Clinics jest spółką powołaną przez Innova/6 SCA SICAV-RAIF, alternatywny fundusz inwestycyjny z grupy Innova Capital, inwestujący w Europie Środkowo-Wschodniej, w celu stworzenia największej w regionie niezależnej sieci specjalistycznych klinik stomatologicznych. Rynek stomatologiczny w regionie CEE charakteryzuje się stałym wysokim wzrostem wartości, rozwojem i poprawą jakości i dostępności usług oraz zmianami wynikającymi z transformacji technologicznej. Zespół United Clinics tworzą osoby posiadające bogate doświadczenie w rozwijaniu biznesu medycznego oraz konsolidacji międzynarodowej.