Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy / Młodszy Kontroler Finansowy

Żabka Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoje zadania:

  • uczestnictwo w procesie budżetowania i prognozowania
  • tworzenie raportów i prezentacji cyklicznych oraz ad-hoc na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • kontrola kosztów pod kątem zasadności wystąpienia
  • budowanie business case'ów dla konkretnych i rozważanych rozwiązań

Oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków
  • dobrej znajomości zagadnień finansowych z zakresu controllingu lub rachunkowości
  • preferowane doświadczenie w dziale finansów lub zespole analitycznym
  • znajomości języka angielskiego
  • biegłej obsługi MS Excel, PowerPoint, SAP
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz rzetelności, samodzielności, systematyczności i terminowości

Ogłoszenie archiwalne