Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • Niemcy
  • Specjalista
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa Boryszew Automotive Plastics jest jedną z wiodących, światowych grup zajmujących się formowaniem elementów z tworzyw sztucznych metodą wtryskową. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów plastikowych i metalowych dla branży motoryzacyjnej oraz form wtryskowych do produkcji wyżej wymienionych elementów.
    Grupę BAP tworzą zakłady produkcyjne na terenie Polski, Niemiec, Czech i Rosji.

    Obecnie, do jednego z naszych zakładów produkcyjnych w Niemczech, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Niemcy (Saksonia-Anhalt)

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie budżetu i kontrola jego realizacji, analiza odchyleń
    • Przygotowywanie planów wieloletnich i prognoz krótkookresowych
    • Przygotowywanie rekomendacji optymalizacji kosztowych
    • Analiza rentowności produktów oraz planowanych projektów i inwestycji
    • Kontrola kosztów wytworzenia produktów
    • Sporządzanie analiz ad hoc oraz raportów wewnętrznych i na potrzeby Centrali
    • Raportowanie do Grupowego Dyrektora ds. Kontrolingu

    Wymagania:

    • Min. 3 –letnie doświadczenie w zakresie kontrolingu w firmie produkcyjnej, doświadczenie w sektorze automotive będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne
    • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Biegłe posługiwanie się arkuszami kalkulacyjnymi, bazami danych
    • Znajomość systemów klasy ERP
    • Wysoki poziom zdolności analitycznych i świadomości biznesowej

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole
    • Zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

    Aplikuj do nas – może to właśnie ciebie szukamy!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom