Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy - Nieruchomości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Kontroler Finansowy - nieruchomości

    Warszawa 27515/001

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielne wykonywanie zadań z zakresu planowania oraz kontroli finansowej Grupy. Dodatkowo będzie aktywnie uczestniczyć w procesie konsolidacji oraz w procesie kalkulacji i rozliczania marży projektów inwestycyjnych.

    Informacje o kliencie

    Dla naszego Klienta, dużej grupy kapitałowej z sektora nieruchomości, jednego z liderów w swoim sektorze, z uwagi na rozwój poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Kontroler Finansowy do siedziby w Warszawie.

    Opis stanowiska

    • Kontrola budżetów projektów mieszkaniowych i biurowych,
    • Współpraca z Project Managerami w zakresie budżetów inwestycyjnych,
    • Przygotowanie pakietu raportów do skonsolidowanego sprawozdania finansowego we współpracy z działem księgowym i zewnętrzna firmą księgową,
    • Przygotowywanie budżetów i forecastów spółek projektowych i spółki dominującej,
    • Przygotowywanie comiesięcznych raportów oraz raportów ad hoc,
    • Współtworzenie i raportowanie długoterminowego planu strategicznego,
    • Opracowywanie modeli cash flow,
    • Kalkulacja i rozliczanie marży projektów inwestycyjnych,

    Profil kandydata

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie developerskiej jest warunkiem koniecznym,
    • Wykształcenie kierunkowe ekonomiczne,
    • Posiadanie kwalifikacji zawodowej ACCA/CIMA/CFA bądź realizacja mile widziane,
    • Biegła znajomość pakietu Ms Office w szczególności Ms Excel,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Profesjonalna postawa bizneswa,

    Oferujemy

    • Praca w dynamicznym środowisku w firmie będącej liderem w swoim sektorze,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z bogatym pakietem świadczeń socjalnych,
    • Praca w międzynarodowym środowisku,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,

    About Michael Page

    Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world’s top employers.

    Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we’ve been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

    Find out more about Michael Page