Kontroler Finansowy

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.10.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 22.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa.
    Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

    Dołącz do nas!

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

    Zakres obowiązków:

    • implementowanie i zarządzanie politykami oraz procedurami kontrolnymi dla działów sprzedaży
    • przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wyników finansowych oraz operacyjnych firmy, interpretacja odchyleń budżetowych oraz doradztwo w tym zakresie dla kadry kierowniczej
    • zapewnienie dokładnych i szczegółowych analiz zgodnie z wytycznymi korporacyjnymi oraz regulacjami władz zewnętrznych
    • monitorowanie wyników finansowych w obszarze sprzedaży oraz analizowanie ich pod kontem ryzyk i szans sprzedażowych
    • nadzorowanie przygotowywania budżetów i prognoz oraz koordynacja rocznego procesu budżetowania dla całej firmy
    • przygotowanie analizy opłacalności nowych projektów inwestycyjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe magisterskie
    • minimum 4-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku kontrolera finansowego w obszarze sprzedaży i marketingu (doświadczenie w firmie z branży spożywczej będzie dodatkowym atutem)
    • doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne
    • doświadczenie w pracy I biegła znajomość w pracy z SAP
    • proaktywne i innowacyjne podejście oraz rekomendowanie rozwiązań
    • znajomość wskaźników efektywności i wskaźników satysfakcji klienta (SLA, KPI)
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
    • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • duże możliwości rozwoju zawodowego
    • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
    • atrakcyjny pakiet benefitów:
      • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci
      • dofinansowanie do wypoczynku
      • karta MultiSport
      • grupowe ubezpieczenie na życie
      • prywatna opieka medyczna

    Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o pilne przesyłanie CV
    za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Wszystkie osoby, które pragną uczestniczyć w niniejszej rekrutacji prosimy zawarcie w swoich dokumentach aplikacyjnych (CV/List motywacyjny) poniższej klauzuli:
    „Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV / list motywacyjny) przesłanych w związku rekrutacją na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej prowadzoną przez La Lorraine Polska Sp. z o.o. ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, która będzie ich Administratorem.
    Wiem, że mam prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania i sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Moją zgodę mogę cofnąć w każdym czasie. Moje dane osobowe nie są transferowane do państw trzecich, nie będą udostępnione podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów praw, a decyzje podejmowane przez administratora nie opierają się jedynie na zautomatyzowanym przetwarzaniu danych. Podane dane będą przetwarzane przez okres trwania niniejszej rekrutacji, ale nie dłużej niż 6 m-cy od mojego zgłoszenia lub do momentu cofnięcia niniejszej zgody.„
    *Wyrażam/nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych także na potrzeby innych rekrutacji prowadzonych przez La Lorraine Polska Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, przez okres 2 lat od momentu przekazania moich dokumentów aplikacyjnych.