Oferta pracy

Kontroler Finansowy

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Celna 5, Nowy Tomyśl
    Nowy Tomyśl, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKA Sp. z o.o.

Celna 5

Nowy Tomyśl

Twój zakres obowiązków

  • Analiza marży na Business Units i odchyleń na zleceniach produkcyjnych

  • Analiza odchyleń na zleceniach produkcyjnych, rekomendacja działań korygujących w aspekcie krótko- i długoterminowym

  • Analiza i ocena głównych KPI dla Business Units – efektywność, zapasy, inwestycje, projekty oszczędnościowe

  • Wsparcie Business Units w decyzjach zarządczych np. investment appraisal

  • Budowanie świadomości finansowej wśród managerów produkcyjnych np. szkolenia z P&L, kosztów wtórnych

  • Koordynacja procesu Forecastu i Budgetu z Business Units.

  • Udział w różnych projektach controllingowych

Nasze wymagania

  • 3-5 letnie doświadczenie w pracy w controllingu

  • Wykształcenia wyższego z zakresu finansów i rachunkowości

  • Bardzo wysokich umiejętności analitycznych i komunikacyjnych oraz samodzielnego rozwiązywania problemów biznesowych

  • Umiejętności pracy w grupie i z osobami na rożnych szczeblach w organizacji

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Zaawansowanej znajomości MS Excel.; znajomość technologii Power Query i Power Pivot mile widziana

  • Znajomości systemu SAP,BW i System BI oraz programowanie VBA mile widziane

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilną pracę w międzynarodowej organizacji

  • Elastyczne godziny pracy praca zdalna 3 dni wtygodniu

  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. wczasy pod gruszą, karta multisport, bony na święta, kolonie i zimowiska dla dzieci, dodatkowe dni wolne dla mam i inne.)

  • Udział w ciekawych projektach

  • Możliwości rozwoju i szeroka oferta szkoleniowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Pozycję lidera osiągamy dzięki innowacyjnemu i nowoczesnemu działaniu, poszanowaniu środowiska naturalnego oraz realizacji zasady, iż najważniejszym dobrem firmy są ludzie.

Dbając o bezpieczne warunki pracy, firma daje swoim pracownikom szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Przewiń do profilu firmy

Rozwiń skrzydła z Phoenix Contact Wielkopolska

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą „aplikuj”.

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.