Oferta pracy

Kontroler Finansowy (obszar M&A)

MedicoverO firmie

Medicover

Aleja Rzeczypospolitej 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie wysokiej jakości danych finansowych i rekomendacji związanych z rozwojem biznesu

  • Dostarczanie informacji zarządczej służącej do podejmowania decyzji biznesowych

  • Opracowywanie prognoz finansowych i planów synergii oraz ich wycena

  • Analiza rentowności transakcji w obszarze fuzji i przejęć

  • Przygotowywanie business case’ów

  • Analiza odchyleń wyników od przyjętych założeń budżetowych i rekomendowanie działań korygujących.

  • Udział w budowaniu narzędzi wspomagających podejmowanie decyzji biznesowych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne

  • Znajomość finansów i zagadnień corporate finance (analiza rachunku zysków i strat)

  • Doświadczenie w dziale controllingu, najlepiej w branży medycznej

  • Doskonała praktyczna znajomość zagadnień rachunkowości zarządczej

  • Biegła znajomość zagadnień związanych z raportowaniem zarządczym

  • Umiejętności analityczne, otwartość na wyzwania i zmiany

  • Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

  • Umiejętnością zwięzłego i jasnego przedstawiania danych w formie prezentacji

  • Zorientowanie na wynik

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Medicover

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia Pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy