Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • Oleśnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nicoll Polska Sp. o.o. w Oleśnicy będąca częścią grupy Aliaxis światowego lidera w produkcji i dystrybucji zaawansowanych plastikowych systemów rurowych, poszukuje Pracownika:

    Miejsce pracy: Oleśnica

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie i koordynacja procesu budżetowania, analiza odchyleń;
    • Przygotowywanie raportów oraz analiz dla celów zarządczych;
    • Sporządzanie kalkulacji kosztów wyrobów;
    • Przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych;
    • Kontrola poprawności księgowań, rozliczania transakcji itp.;
    • Utrzymanie i rozwój narzędzi oraz procedur controllingowych;
    • Kontrola procesów inwestycyjnych;
    • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy w zakresie pozyskiwania i dostarczania informacji dotyczących analiz, budżetów i raportów.

    Wymagania:

    • Wykształcenia wyższego kierunkowego (Ekonomia, Finanse, Kontroling);
    • Minimum 3 lata doświadczenia w kontrolingu w firmie produkcyjnej;
    • Doświadczenia w zakresie obsługi modułów finansowych i kontrolingowych systemów ERP;
    • Biegłej znajomości pakietu MS Office, w tym MS Excel na poziomie zaawansowanym;
    • Praktycznej znajomości metod kalkulacji kosztów na potrzeby działalności produkcyjnej, kontrolingu produkcji oraz budżetowania;
    • Komunikatywnej  znajomości języka angielskiego;
    • Umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu;
    • Sumienności i rzetelności.

    Naszym pracownikom oferujemy:

    • Umowę o pracę od początku zatrudnienia
    • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki
    • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy
    • Duże możliwości rozwoju zawodowego

    Aplikacje z numerem ref. CSS OLE prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

    Prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie i gromadzenie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn.zm.)