Logo Pracuj.pl

Kontroler finansowy

Z Management Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
10 000–12 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
8 200–10 000
netto (+ VAT) / mies.
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Z Management Sp. z o.o.

Technologiczna 2

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • udział w tworzeniu budżetu oraz długofalowego planowania strategicznego,
  • dokonywanie analizy odchyleń wraz z komentarzem i rekomendacjami,
  • tworzenie prognoz finansowych,
  • udział w międzynarodowym projekcie,
  • przygotowywanie raportów finansowych oraz cyklicznych raportów zarządczych celem wsparcia biznesu,
  • optymalizacja kosztów i monitoring przepływów finansowych,
  • współpraca z innymi działami w celu podnoszenia efektywności funkcjonowania działu i firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, zarządzania produkcją lub podobne),
  • minimum 2 lub 3 letnie doświadczenie w dziale kontrolingu w międzynarodowej firmie,
  • swobodna znajomość języka angielskiego (efektywne komunikowanie się w organizacji),
  • dobra znajomość pakietu MsOffice (szczególnie Excel),
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne,
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • mile widziane doświadczenie w branży gier online.

To oferujemy

  • dowolna forma zatrudnienia i elastyczny czas pracy,
  • praca w nowoczesnym biurze w Opolu w pełnym wymiarze godzin,
  • finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • benefity pozapłacowe,
  • możliwości rozwoju.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin

Firma Z Management skutecznie łączy nowe technologie z kreatywnością, wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez lata. Kompleksowo zarządzamy projektami dla kilkunastu renomowanych firm z całego świata, w tym dla międzynarodowych spółek z branży gamingowej.

Wspieramy naszych klientów na wszystkich etapach prac na projektem, kompleksowo zarządzając nimi od A do Z. Opracowujemy koncepcję, pracujemy nad jej wdrożeniem i dbamy o to, by f inalny projekt spełnił oczekiwania klientów i zachwycił odbiorców. Nasza przyszłość to dalszy rozwój.

Dołączysz?

Wyzwania przed Tobą:

Kandydat na kontrolera finansowego powinien mieć minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. kontrolingu. Gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz doświadczenie i samodzielna organizacja czasu pracy to kluczowe aspekty dotyczące tego stanowiska.

Kontroler finansowy, Technologiczna 2, Opole