Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

BMI Braas Sp. z o.o.

  • Wschodnia 26, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wschodnia 26

Opole

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie miesięcznego raportowania wyników finansowych

  • Przygotowywanie analiz i prezentacji finansowych (w tym dla Zarządu)

  • Udział w procesach budżetowania i prognozowania

  • Analizy przepływów pieniężnych

  • Planowanie i kontrola kosztów wytworzenia w zakładach produkcyjnych

  • Ocena finansowa projektów inwestycyjnych

  • Udział w projektach z zakresu usprawniania procesów raportowania, rozwoju narzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse/ekonomia)

  • Min. 3 lata doświadczenia w dziale finansowym lub kontrolingu w firmie produkcyjnej

  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej

  • Bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego (Excel, Google Sheets) oraz systemu SAP

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Rozwinięte zdolności analityczne

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć rozwoju

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Nowoczesne narzędzia

  • Rozwój i dedykowaną ścieżkę kariery

  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • Ciekawą ofertę socjalną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

BMI to lider produkcji systemów dachowych dedykowanych na dachy płaskie i skośne w Europie, Azji i Afryce.

BMI Polska łączy jedne z największych i najbardziej zaufanych marek w branży: BMI Icopal i BMI Braas.

W BMI wierzymy, że dach to coś więcej. Dlatego dostarczamy innowacyjne systemy hydroizolacji oraz pokryć dachowych, które zmieniają sposób życia i pracy naszych klientów, zapewniają schronienia i pomagają dbać o środowisko.

Wartości BMI stanowią standardy naszych zachowań. Są to zasady, które określają co dla nas jest ważne i pomagają nam w codziennej pracy. W naszych zespołach ludzie Wzmacniają się nawzajem dzieląc wiedzą i doświadczeniem, liderzy Inspirują swoje zespoły do przejmowania inicjatywy oraz Rozwijania swoich kompetencji. Pracujemy w wielopokoleniowym środowisku, gdzie Łączenie się jest bardzo istotne i tworzy niesamowitą atmosferę.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy

Szukamy osoby zorientowanej na cele, o analitycznym podejściu, rozumiejącej procesy biznesowe oraz gotowej na wyzwania w dużej międzynarodowej organizacji.

Stanowisko to bezpośrednio raportuje do Controlling Manager BMI Polska.