Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Boryszew S.A. oddział MAFLOW

  • Ostaszewo (pow. toruński)

    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie raportowania zarządczego do Centrali

  • Opracowanie budżetu, kontrola jego realizacji i analiza odchyleń

  • Monitoring optymalizacji kosztów

  • Kalkulacja kosztów i rentowności projektów oraz inwestycji

  • Kontrola aktywów firmy

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby Firmy

  • Inicjowanie i współpraca z innymi Działami w zakresie optymalizacji kosztów Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, zarządzanie)

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze finansów, najlepiej w spółce produkcyjnej

  • Ogólna wiedza księgowa

  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej

  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel na poziomie min. średniozaawansowanym

  • Podejście analityczne i syntetyczne

  • Komunikatywność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość SAP (moduł CO) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu

  • Udział w rozwoju standardów w organizacji

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w dynamicznym środowisku

  • Benefity (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.