Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler finansowy

TBM Sp. z o.o.O firmie

  • Ostrowiec Świętokrzyski

    Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie zamykania wyników finansowych miesiąca

  • Przygotowywanie raportów i analiz finansowych (P&L; B / S; C / F)

  • Weryfikacja procesów finansowych pod kątem zgodności z procedurami wewnętrznymi

  • Kontrola kosztów firmy i analiza odchyleń

  • Obliczanie kosztów cykli produkcyjnych, produkcji w toku, stawek godzinowych maszyn, kosztów technicznych wytworzenia itp.

  • Obliczanie produktywności i sprawności maszyn

  • Aktualizacja modeli kalkulacji kosztów

  • Przygotowywanie danych do budżetu i prognoz

  • Przygotowywanie analiz finansowych ad hoc

  • Przygotowywanie kalkulacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku co najmniej 3 lata

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Motywacja do realizacji nowych wyzwań zawodowych

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o system motywacyjny

  • Profesjonalne systemy IT wspierające realizacje kluczowych zadań

  • Pracę w innowacyjnej oraz prężnie rozwijającej się firmie

  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Bony w okresie świątecznym

  • Dofinansowanie do kursów językowych