Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

Petrotel Sp. z o.o.

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie rocznego budżetu, forecastu, planu wieloletniego oraz kontrola realizacji i analiza odchyleń;

  • Raportowanie wyników finansowych (miesięcznych, kwartalnych i rocznych) analiza odchyleń;

  • Kontrola kosztów poszczególnych obszarów;

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla Zarządu, kierownictwa lub dla innych działów;

  • Kontrola, weryfikacja oraz czynny udział w procesie zamykania miesiąca;

  • Bieżąca współpraca z działem finansowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (finanse, rachunkowość, ekonomia);

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Excel, PowerPoint);

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne;

  • Rzetelność i dokładność;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;

  • Zdolność do działania pod presją czasu z nastawieniem na terminowość realizacji zadań.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość systemu SAP, Hypierion będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;

  • Pakiet benefitów firmowych: (MultiSport, opieka medyczna, zniżki na usługi oferowane przez spółki z grupy).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Petrotel Sp. z o.o. jest płocką firmą telekomunikacyjną, działającą na rynku od 1997 roku. Pomimo dynamicznego rozwoju branży telekomunikacyjnej, oraz rosnącej konkurencji, Petrotel nieustannie dąży do wzbogacania swojej oferty oraz inwestuje w unowocześnianie infrastruktury.

Przewiń do profilu firmy