Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

Grupa AmicaO firmie

  • Poznań, ul. Bułgarska 17

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.
  • W naszej organizacji jest miejsce dla wszystkich zainteresowanych dążeniem do doskonałości

Obecnie do Amica Spółka Akcyjna do Działu Kontrolingu i Strategii, Sekcji Kontrolingu Sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko

Kontroler FinansowyNumer ref.: KFKS/10/2020

Główne zadania:

  • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie podejmowania decyzji biznesowych na bazie przeprowadzonych analiz.
  • Tworzenie budżetów rocznych i forecastów oraz analiza odchyleń.
  • Przygotowywanie wielowymiarowych analiz sprzedaży, marży oraz rentowności.
  • Raportowanie oraz analiza comiesięcznych wyników finansowych (P&L).
  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi raportowych.
  • Udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych SAP.

 Nasze oczekiwania:

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel.
  • Znajomość i doświadczenie w pracy w systemie SAP.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z Finansami). Znajomość IFRS będzie dodatkowym atutem.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Orientacja na współpracę z biznesem.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej firmie o charakterze międzynarodowym.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwości rozwoju.
  • Biuro na Stadionie Miejskim.

Ogłoszenie archiwalne