Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

Rehasport Clinic Sp. z o.o.O firmie

  • Górecka 30, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rehasport Clinic Sp. z o.o.

Górecka 30

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja procesu raportowania zarządczego, w tym zamknięcie miesiąca;

  • Sporządzanie analiz finansowych oraz cyklicznych raportów i prezentacji na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;

  • Budżetowanie oraz analiza odchyleń;

  • Przygotowywanie prognoz finansowych;

  • Weryfikacja poprawności danych finansowych – uzgadnianie stanu rezerw, przygotowywanie przeksięgowań;

  • Ocena skutków finansowych decyzji podejmowanych w obszarach poza finansowych oraz wsparcie analityczne dla wszystkich działów spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: finanse, rachunkowość);

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie w kontrolingu bądź audycie na samodzielnym stanowisku;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, biegła znajomość MS Excel;

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz poprawnego wnioskowania;

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego;

  • Inicjatywa w działaniu

  • Samodzielność w realizacji zadań, dokładność i rzetelność

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Certyfikat ACCA / CIMA lub w trakcie uzyskiwania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego w młodym, zgranym zespole;

  • Wiele nowych doświadczeń i wyzwań zawodowych;

  • Dużą autonomię w działaniu;

  • Bezpośredni wpływ na kształt i rozwój biznesu

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietów OK System / Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Rehasport to uznana na świecie polska klinika medyczna, jako pierwsza w kraju otrzymała najwyższy certyfikat Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej – FIFA Medical Centre of Excellence. Dzięki współpracy z FIFA Rehasport może wyznaczać kierunki rozwoju światowej medycyny sportowej. Integralną częścią medycyny sportu są badania naukowe, a dzięki nim Rehasport oferuje Pacjentom możliwość korzystania z najnowocześniejszych terapii oraz opiekę wykształconych specjalistów.

Klinika jest partnerem medycznym sześciu związków sportowych, m.in. Związku Piłki Ręcznej w Polsce czy Polskiego Związku Tenisa, a w Rehasporcie leczyli się medaliści mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. Lekarze i fizjoterapeuci Rehasportu od 2008 roku pomagają polskim sportowcom w każdych kolejnych igrzyskach olimpijskich.

Przewiń do profilu firmy

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV