Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Żabka PolskaO firmie

  • Matyi 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Żabka Polska

Matyi 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesie budżetowania i prognozowania

  • Tworzenie raportów i prezentacji cyklicznych oraz ad-hoc na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • Kontrola i raportowanie zarządczego rachunku wyników, bilansu i rachunku przepływów pieniężnych w układzie jednostkowym i skonsolidowanym

  • Obsługa struktur raportowania zarządczego w SAP

  • Budowanie business case'ów dla konkretnych i rozważanych rozwiązań

  • Współpraca z Działem Księgowości i Działem Skarbu

Nasze wymagania

  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków

  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz rzetelności, samodzielności, systematyczności i komunikatywności

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu finansowej sprawozdawczości zarządczej, controllingu, rachunkowości popartej doświadczeniem zawodowym

  • znajomości języka angielskiego

  • Biegłej obsługi MS Excel, PowerPoint, SAP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne