Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

METROLOG Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • controlling obszarów produkcji i gospodarki magazynowej,

  • controlling prowadzonych projektów budowlanych,

  • bieżąca kontrola ewidencji zdarzeń gospodarczych,

  • wsparcie procesu zamknięcia miesiąca i roku, weryfikacja ewidencji księgowej,

  • współudział w tworzeniu budżetu i planów wieloletnich, ocenie opłacalności projektów inwestycyjnych,

  • analiza i prognozowanie przepływów pieniężnych,

  • koordynacja przygotowania dokumentacji /wniosków do banków i ubezpieczycieli,

  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby Zarządu,

  • przygotowywanie raportów wymaganych przez grupę kapitałową,

  • udział we wdrożeniu i doskonaleniu systemu ERP w zakresie controllingu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości i finansów,

  • praca w dwóch lokalizacjach: Czarnków i Poznań,

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w spółce produkcyjnej lub projektowej/budowlanej – warunek konieczny,

  • ustawa o rachunkowości – znajomość i praktyczne wykorzystanie w codziennej pracy,

  • znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości / Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej – mile widziane,

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,

  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel,

  • wiedza na temat procesów gospodarczych zachodzących w spółkach produkcyjnych i projektowych,

  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie – warunek konieczny,

  • zdolności analityczne, komunikacyjne, dokładność i terminowość, rzetelność, otwartość na zmiany i wdrażanie nowych rozwiązań, pro-aktywna postawa.

To oferujemy

  • umowę o pracę w Spółce należącej do jednej z największych grup energetycznych w Europie,

  • ambitne wyzwania zawodowe,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • współpracę w dobrej atmosferze w gronie profesjonalistów.