Grupa Amica

Kontroler Finansowy

Grupa AmicaO firmie

  • Bułgarska 17, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna 7 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Amica

Bułgarska 17

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie podejmowania decyzji biznesowych na bazie przeprowadzonych analiz;

  • Tworzenie budżetów rocznych i forecastów oraz analiza odchyleń;

  • Przygotowywanie wielowymiarowych analiz sprzedaży, marży oraz rentowności;

  • Raportowanie oraz analiza comiesięcznych wyników finansowych (P&L);

  • Tworzenie i rozwijanie narzędzi raportowych;

  • Udział w międzynarodowych projektach wdrożeniowych SAP.

Nasze wymagania

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel;

  • Znajomość i doświadczenie w pracy w systemie SAP;

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z Finansami). Znajomość IFRS będzie dodatkowym atutem;

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Orientacja na współpracę z biznesem.

Mile widziane

  • Doświadczenie w Kontrolingu HR.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ośrodek wypoczynkowy

  • Biuro na Stadionie Miejskim

Grupa Amica

Obecnie Amica S.A. do Działu Kontrolingu i Strategii, Sekcji Kontrolingu Sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko Kontroler Finansowy.

Przewiń do profilu firmy