Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

Ceneo.pl Sp. z o.o. O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i kontrolowanie realizacji oraz analizowanie odchyleń rocznego budżetu, forecastu i planu wieloletniego

  • zapewnianie specjalistycznej wiedzy i porad menedżerom, aby pomóc im w zrozumieniu raportów finansowych i zarządzaniu własnymi obowiązkami finansowymi

  • aktywny udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca / roku, bieżąca współpraca z działem księgowości oraz działami finansowymi z Grupy, tworzenie rezerw, weryfikacja poprawności wyników

  • tworzenie struktur organizacyjnych, centrów zysków i kosztów

  • przygotowywanie miesięcznych raportów i prezentacji zarządczych

  • koordynowanie wewnętrznych projektów finansowych

  • współpraca i utrzymywanie relacji z konsultantami i doradcami w celu zapewnienia optymalnego standardu usług

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • płynna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie i w piśmie

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office z naciskiem na Microsoft Excel

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dokładność, rzetelność, umiejętność pracy z duża ilością dokumentów i danych

  • szybkość i terminowość działania

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy w nowoczesnym biurze

  • Udział w szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą

  • Możliwość doskonalenia języka angielskiego w ramach darmowych kursów

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Dodatkowe benefity w postaci kart: multisport, restauracyjnej i wiele innych

  • Nieformalną atmosferę w pracy. U nas Ty wybierasz jaki strój na siebie ubierasz

  • Nieograniczony dostęp do strefy Chillout wyposażonej m.in. gry i wygodne hamaki

  • Miejsce garażowe dla rowerów wraz z infrastrukturą (szatnia + prysznic)

  • Udział w sekcjach sportowych m.in. piłka nożna, drużyna biegowa

Ceneo.pl Sp. z o.o.

Ceneo.pl to jeden z największych serwisów e-commerce w Polsce. Jesteśmy liderem wśród porównywarek cen i produktów w Europie. Od blisko 15 lat każdego dnia towarzyszymy milionom Polaków kupującym on-line. W czasie zakupów inspirujemy ich, wskazujemy im najkorzystniejsze oferty i pomagamy w bezpiecznych zakupach w sklepach internetowych. Współpracujemy z największymi sklepami i platformami sprzedażowymi z kraju i zagranicy. Nasz serwis tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy pasja, zaangażowanie w realizowane projekty i wspólne wartości. W czasie, jaki zajmuje przeczytanie tego opisu (30 sek.) Ceneo pomogło już kilkunastu tysiącom osób.

Przewiń do profilu firmy