Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

Okechamp SA

Okechamp SA

Wichrowa 1A

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decy-zji

  • Sporządzanie okresowych analiz i raportów dotyczących realizacji wyników dla Zarządu oraz MT

  • Raportowanie przepływów pieniężnych oraz nakładów Capex

  • Współtworzenie i odpowiedzialność za przygotowanie rocznego budżetu opartego na mo-delach oraz kontrola jego realizacji i odchyleń

  • Analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.

  • Przygotowywanie dla Działu Księgowości danych dot rezerw i odpisów aktualizacyjnych oraz innych raportów

  • Tworzenie informacji o przedsiębiorstwie dla podmiotów zewnętrznych m.in. banków, ubezpieczycieli, kontrahentów, audytorów

  • Analiza i rozwój systemów finansowych

  • Udział we wdrożeniu BI

  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami rozwiązań IT odpowiedzialność za rzetelność da-nych w systemie ww zakresie

  • Poszukiwanie na rynku innowacyjnych rozwiązań usprawniających kontroling zarządczy

  • Wsparcie Działu Kontrolingu w bieżących działaniach

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kontrolera Finansowego

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, Access oraz Power Query

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych

  • Mile widziana znajomość narzędzi wizualizacyjnych jak Power BI

  • Ponadprzeciętne zdolności analityczne oraz syntezy wniosków i analizy odchyleń

  • Komunikatywność, dokładność, samodyscyplina oraz samodzielność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilność i bezpieczeństwo lidera w branży- zobacz film o nas na naszej stronie internetowej

  • Rynkowy pakiet wynagrodzeń

  • Kompleksowy program wdrożeniowy

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Duży zakres samodzielności w zakresie stanowiska pracy

  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia oraz realizację projektów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Okechamp SA

OKECHAMP S.A jest liderem w produkcji i przetwórstwie pieczarek w Polsce. Nasza jakość oraz standardy pracy pozwalają na dostarczanie naszych produktów do Klientów na całym świecie.

Swoją działalność produkcyjną prowadzimy w Zakładzie Produkcji Podłoża i w Pieczarkarniach w Borucinie i w Zakładzie Produkcyjnym w Grodzisku Wielkopolskim, a w Poznaniu zlokalizo-wana jest siedziba Spółki.

Kultura organizacyjna w OKECHAMP S.A. oparta jest na naszym kodeksie wartości takich, jak: jakość, rozwój, konkurencyjność, szacunek, uczciwość i dobra atmosfera. Jeśli chcesz tworzyć z nami przyjazne i etyczne środowisko pracy oparte na partnerskiej współpracy to czekamy właśnie na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy