Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

Veolia CUWO firmie

Veolia CUW

Energetyczna 3

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie wyników finansowych na potrzeby grupowe i wewnętrzne spółki
  • Analiza i komentowanie wskaźników finansowych
  • Wyliczanie i raportowanie rzeczywistych oszczędności spółki
  • Obsługa audytu i przygotowanie danych do sprawozdania Zarządu
  • Zarządzanie sprawozdawczością do GUS
  • Kontrola kosztów i nadzór wydatków w spółce (kontrola dekretacji kosztów, akceptacja wydatków pod kątem zgodności z budżetem i procedurami, korekty, księgowanie)
  • Kontrola realizacji przychodów spółki ( wyceny projektowe, tworzenie cenników oraz RKU, rozliczanie usług, kontrola spływu należności)
  • Przygotowywanie planów długoterminowych/ budżetów
  • Planowanie przychodów i kosztów spółki wraz z ich alokacją
  • Nadzorowanie kompletności i zgodności danych wolumetrycznych i etatowych w systemach Analiza odchyleń
  • KPI od budżetów i benchmarków
  • Przygotowywanie danych finansowych i HR
  • Wsparcie procesów decyzyjnych Zarządu, Holdingu oraz Dyrektorów i Przełożonych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Zarządzanie)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu rachunkowości zarządczej
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i ustawy o rachunkowości
  • Biegła znajomość Excela oraz narzędzi Google
  • Zdolności analityczne i wyciągania syntetycznych wniosków
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Umiejętność terminowego i dokładnego wykonywania zadań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (1, 5 roku)
  • Dodatkowy dzień wolny - Dzień Veolii, 14 sierpnia
  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego
  • Udział w ciekawych projektach lokalnych i grupowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość elastycznego czasu pracy
  • Pakiet świadczeń pracowniczych w tym NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Aktualne oferty pracodawcy
2021/216/z

Kontroler Finansowy, Energetyczna 3, Nowe Miasto, Poznań