Kontroler Finansowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 10.01.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 09.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Poznań

Ceneo.pl jest jednym z największych serwisów e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert sklepowych. Dbamy o ciągły rozwój nie tylko samego serwisu, ale też naszych pracowników. Praca u nas daje wiele przyjemności i satysfakcji. Stanowimy zgrany zespół, pracujący w rodzinnej atmosferze. Ceneo.pl tworzą ludzie, którzy pozostali sobą, przyjaźnią się, rozwijają wspólne pasje i zainteresowania poza pracą.

Aktualnie do naszego Działu Finasowego poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontrolera Finansowego.

Zadania:

  • przygotowywanie i kontrolowanie realizacji oraz analizowanie odchyleń rocznego budżetu, forcastu i planu wieloletniego
  • kalkulowanie i weryfikacja rezerw kosztowych
  • tworzenie struktur organizacyjnych, centrów zysków i kosztów
  • przygotowywanie miesięcznych raportów i prezentacji zarządczych
  • wydawanie opinii finansowych dotyczących kluczowych kontraktów
  • koordynowanie projektów finansowych
  • wspieranie projektów wewnętrznych

Wymagania:

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym
  • biegła znajomość języka angielskiego zarówno w mowie i w piśmie
  • znajomość środowiska MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • konsekwencja w działaniu oraz dobra organizacja pracy
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Dynamiczne środowisko pracy oraz niezbędne narzędzia (laptop, telefon)
  • Szansę rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i konferencje
  • Możliwość uczestniczenia w darmowych kursach języka angielskiego (różne poziomy, małe grupy)
  • Chillout wyposażony w wiele kultowych gier (Xbox & PS4) oraz chętnych do wspólnej gry
  • Atrakcje i zabawy organizowane przez Mood Managera (m.in. wspólny obiad/ śniadanie, konsultacje z trenerem fitness, seanse masażu i wiele innych pomysłów)
Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dz. U. Nr 133 Poz. 883)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.