Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal SSC & BPO dedykowany jest procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych oraz kompetencji technicznych lub menedżerskich, jak i projekty wolumenowe, polegające na budowaniu nowej struktury lub nowego zespołu w bardzo krótkim czasie. W skład dywizji Antal SSC & BPO wchodzą podzespoły specjalizujące się w rekrutacji na stanowiska: Finance & Accountancy, Banking Operations, Payroll/HR, Legal Operations, Customer Service / IT Helpdesk, Purchasing, Supply Chain.

    Dla naszego Klienta, firmy z branży SSC, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    KF/POZNAN/2019
    Obowiązki:
    • Kontrola i raportowanie cyklicznych sprawozdań finansowych
    • Koordynowanie pracy różnych jednostek w procesie raportowania i prognozowania, analiza i weryfikowanie zebranych danych
    • Identyfikowanie możliwych oszczędności oraz potencjalnych przekroczeń, proponowanie działań optymalizacyjnych
    • Wsparcie i rekomendacje decyzji biznesowych w zakładach,
    • Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi,
    Wymagania:
    • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze controllingu
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Znajomości SAP mile widziana
    • Zaangażowanie i chęć wspierania procesu decyzyjnego, chęć do zaangażowania się w powierzone obowiązki i pracę
    • Umiejętność myślenia analitycznego
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do posiłków
    • Stabilną i satysfakcjonującą pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim klikając przycisk APLIKUJ.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl