Oferta pracy

Kontroler Finansowy - Procurment

Sima Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Swarzędz, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • cykliczne raportowanie w zakresie procurmentu spółek
  • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca
  • analiza rentowności zakupów
  • przygotowywanie raportów, analiz oraz propozycji rozwiązań w celu optymalizacji kosztów
  • weryfikacja rozliczeń zakupów z dostawcami
  • współpraca z działem zakupów i księgowością

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość zagadnień analizy finansowej
  • bardzo dobra znajomość MS excel
  • chęć nie tylko do samej analizy danych, ale do wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • możliwość proponowania rozwiązań i przestrzeń prezentacji
  • pozytywną atmosferę!
  • bogaty pakiet socjalny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Ogłoszenie archiwalne