Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Exide Technologies S.A z siedzibą w: Gdyńska 31/33, 61-016 Poznań (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Kontrolingu

Exide Technologies S.A

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 25 maj 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie analiz rentowności projektów inwestycyjnych, weryfikacja wniosków inwestycyjnych, dekretowanie faktur inwestycyjnych, kontrola księgowań w obszarze inwestycji

  • przygotowywanie i raportowanie danych dotyczących środków trwałych i amortyzacji

  • przygotowywanie bieżących raportów oraz analiz finansowych dla zarządu spółki

  • udział w inwentaryzacjach

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w obszarze Kontrolingu lub Finansach

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • zaawansowana znajomość MS Excel

  • zaawansowana znajomość zagadnień dotyczących inwestycji i środków trwałych

  • ugruntowana wiedza z zakresu wskaźnikowej analizy finansowej

  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • duża samodzielność w działaniu i nastawienie na działania proaktywne

  • biegłość i precyzja w tworzeniu raportów zarządczych

  • dobra organizacja pracy

  • zdolności komunikacyjne

  • dokładność i skrupulatność

To oferujemy

  • odpowiedzialna i samodzielna praca w dobrej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji, rozpoznawalnych markach oraz z wysoką kulturą organizacyjną,

  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,

  • realny wpływ na rozwój nowoczesnych narzędzi prezentacji danych, możliwość implementacji własnych pomysłów i rozwiązań

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • premia świąteczna

  • preferencyjna oferta ubezpieczenia medycznego

  • karta Multisport Benefit dofinansowana dla pracownika lub in

  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

Exide Technologies z siedzibą we Francji jest globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie zmagazynowanej energii elektrycznej dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu. Projektuje, produkuje i dystrybuuje najnowszej generacji akumulatory do szerokiego zakresu zastosowań – od samochodów osobowych i pojazdów typu off-road, poprzez logistykę wewnątrzmagazynową, zastosowania stacjonarne, po kolej i wojsko. Exide Technologies oferuje najnowsze technologie produkcji akumulatorów, wiedzę, usługi i produkty pod wieloma znanymi markami.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na świecie, która od 130 lat dostarcza rozwiązania energetyczne dla każdej dziedziny życia. Z własnymi centrami badawczymi i licznymi zakładami produkcyjnymi w Europie, odpowiadamy za innowacyjne technologie, wysoce wydajne rozwiązania magazynowania energii, wytwarzanie oraz recykling. Jesteśmy wiodącym członkiem wielu międzynarodowych stowarzyszeń skupiających się na zrównoważonym rozwoju.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje