Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy Produkcji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Prężnie rozwijająca się firma produkcyjno-dystrybucyjna z ogromnym potencjałem
    do wzrostu, działająca w branży spożywczej w związku z ambitnymi planami rozwoju,
    poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • raportowanie wyników finansowych i operacyjnych zakładu produkcyjnego,
    • organizowanie i nadzór nad procesem budżetowania i forecastu,
    • kalkulacja cen standardowych oraz rozliczenie Material Ledger,
    • bieżąca kontrola kosztów operacyjnych produkcji,
    • analiza różnic budżetu kosztów wytworzenia dla produktów oraz kosztów na MPK,
    • raportowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) produkcji,
    • raportowanie CAPEX,
    • aktywny udział we wdrożeniu SAP BW,
    • analiza progu rentowności oraz optymalizacja kosztów wytworzenia,
    • wykonywanie innych analiz ad-hoc.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomia, finanse, rachunkowość itp.,
    • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG w Kontrolingu Produkcji,
    • znajomość zagadnień kalkulacji kosztów,
    • doświadczenie w przygotowywaniu analiz finansowych, zestawień i raportów dot. wskaźników produkcyjnych,
    • dobra znajomość SAP Product Costing & Material Ledger,
    • zaawansowana znajomość MS Excel oraz PowerPoint,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków oraz rekomendacji na podstawie danych finansowych,
    • samodzielność w realizacji zadań we współpracy z innymi obszarami biznesu,
    • otwartość, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
    • prawo jazdy kat. B,
    • gotowość do wyjazdów służbowych.

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy,
    • realny wpływ na środowisko pracy poprzez możliwość podejmowania kluczowych decyzji,
    • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać
    za pomocą przycisku aplikowania.