Kontroler Finansowy Produkcji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.12.2017
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 06.01.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Prężnie rozwijająca się firma produkcyjno-dystrybucyjna z ogromnym potencjałem
do wzrostu, działająca w branży spożywczej w związku z ambitnymi planami rozwoju,
poszukuje kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • raportowanie wyników finansowych i operacyjnych zakładu produkcyjnego,
  • organizowanie i nadzór nad procesem budżetowania i forecastu,
  • kalkulacja cen standardowych oraz rozliczenie Material Ledger,
  • bieżąca kontrola kosztów operacyjnych produkcji,
  • analiza różnic budżetu kosztów wytworzenia dla produktów oraz kosztów na MPK,
  • raportowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI) produkcji,
  • raportowanie CAPEX,
  • aktywny udział we wdrożeniu SAP BW,
  • analiza progu rentowności oraz optymalizacja kosztów wytworzenia,
  • wykonywanie innych analiz ad-hoc.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane: ekonomia, finanse, rachunkowość itp.,
  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG w Kontrolingu Produkcji,
  • znajomość zagadnień kalkulacji kosztów,
  • doświadczenie w przygotowywaniu analiz finansowych, zestawień i raportów dot. wskaźników produkcyjnych,
  • dobra znajomość SAP Product Costing & Material Ledger,
  • zaawansowana znajomość MS Excel oraz PowerPoint,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków oraz rekomendacji na podstawie danych finansowych,
  • samodzielność w realizacji zadań we współpracy z innymi obszarami biznesu,
  • otwartość, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę poprzez uczestnictwo w strategicznych projektach firmy,
  • realny wpływ na środowisko pracy poprzez możliwość podejmowania kluczowych decyzji,
  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej, wysokiej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy składać
za pomocą przycisku aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się