Oferta pracy

Kontroler Finansowy Projektów

Thales

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca współpraca z Project Managerem w kwestiach finansowych,

  • Udział w tworzeniu budżetu projektu,

  • Identyfikacja oraz zarządzanie szansami i ryzykami finansowymi projektu,

  • Bieżący nadzór nad poprawnością wykonania budżetów projektowych, identyfikacja błędów i rozbieżności, rekomendowanie działań naprawczych,

  • Analiza odchyleń pomiędzy danymi faktycznymi a prognozowanymi w budżecie projektu;

  • Wsparcie w procesie fakturowania, w rozliczeniach finansowych z klientem i kontrahentami,

  • Monitorowanie terminów płatności, kontrolowanie stanu rozrachunków z dostawcami /podwykonawcami,

  • Współudział w procesie zamknięcia miesiąca,

  • Nadzór nad funkcjonalnością systemu informatycznego ERP dla potrzeb controllingu projektów,

  • Wsparcie Kierownika Działu Kontrolingu w zakresie realizacji funkcji controllingowej na poziomie projektów,

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem usług/kontraktów długoterminowych – warunek konieczny,

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane: finanse/controlling/analiza finansowa),

  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży budowlanej lub produkcyjnej,

  • Wiedza w zakresie sprawozdawczości i rachunkowości finansowej, w tym znajomość MSSF,

  • Doświadczenie w tworzeniu narzędzi analitycznych i raportowych,

  • Zaawansowana znajomość programu MS Excel,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),

  • Umiejętność pracy z dużą ilością danych, wyciągania wniosków i ich prezentacji,

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych,

  • Samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na rozwój biznesu,

  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, fundusz socjalny, karta Multisport),

  • Przyjazną atmosferę pracy i kontakt z międzynarodowym środowiskiem,

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia),

  • Biuro w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji, blisko metra Dworzec Gdański.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Thales

Thales jest globalnym liderem technologicznym, który kształtuje współczesny świat. Grupa świadczy usługi i dostarcza innowacyjne rozwiązania klientom z branży lotniczej, kosmicznej, transportowej, administracyjnej i bezpieczeństwa cyfrowego oraz przemysłu obronnego. Obecnie firma zatrudnia 83 000 pracowników w 68 krajach. W 2019 roku Thales osiągnął przychody ze sprzedaży w wysokości 19 miliardów euro (pro forma, razem z Gemalto).

Thales inwestuje przede wszystkim w innowacje cyfrowe – łączność, Big Data, sztuczną inteligencję i cyberbezpieczeństwo – technologie, które wspierają firmy, organizacje i rządy w decydujących oraz krytycznych momentach.

Przewiń do profilu firmy