Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy Projektu

Work Service S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: KFP/03/2021/2021/3/33

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrolowanie, koordynacja, raportowanie bieżących projetów,
  • Przygotowywanie danych i raportów dla  FP&A,
  • Analizowanie/aktualizacja kosztów rzeczywistych  w stosunku do założeń projektu,
  • Tworzenie planów handlowych i rozliczeniowych,
  • Dbałość o standardy sporządzanych kalkulacji,
  • Ścisła współpraca z innymi pracownikami i działami w firmie.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia min. 5 lat  w zarządzaniu projektami finansowymi,
  • Dobrej znajomości programu SAP,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Zaawansowanej znajomości programy Excel,
  • Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,
  • Umiejętności działania pod presją czasu,
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • Znajomość zasad USGAAP będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 8 godzinnym,
  • Pracę zdalną,
  • Wsparcie w procesie adaptacji zawodowej,
  • Opiekę Konsultanta Personalnego w trakcie zatrudnienia,
  • Oferty promocyjne wielu partnerów Work Service S.A.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne