Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

KNORR-BREMSE Systemy Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • controlling produktów i projektów,
  • analizy dla centrów kosztów i centrów zysków,
  • uzgadnianie cen IC i analiza marży,
  • kalkulacja, planowanie, rozliczanie i kontrola zadań inwestycyjnych,
  • współprowadzenie programów oszczędnościowych włącznie z raportowaniem,
  • zamknięcie miesiąca i raportowanie zgodnie z IFRS,
  • planowanie w obszarach odpowiedzialności.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, matematyczne lub pokrewne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego specjalisty (controlling, analiza finansowa), mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • wiedza z obszaru controllingu, analizy finansowej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel), mile widziana znajomość VBA,
  • umiejętność sporządzania raportów i analiz (w tym wizualizacja wyników),
  • łatwość pracy z różnorodnymi narzędziami informatycznymi, umiejętność łączenia źródeł danych,
  • mile widziana znajomość SAP FI,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość IFRS.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe),
  • dodatkowe premie i nagrody.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

KNORR-BREMSE Systemy Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 30 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania efektywności energetycznej oraz bezpieczeństwa ludzi i na torach i drogach.

Kontroler Finansowy, Rzeszów