Oferta pracy

Kontroler Finansowy / SAP CO Key User

Boryszew S.A. oddział MAFLOWO firmie

  • Tychy, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Oddział Maflow w Tychach, jest firmą o globalnym zasięgu, będącą jednym z największych producentów przewodów do klimatyzacji, wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego. Odbiorcami naszych produktów są największe światowe koncerny samochodowe. Posiadamy zakłady produkcyjne w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

Aktualnie do Controllingu do obsługi Naszych spółek zagranicznych poszukujemy Pracownika na stanowisko:
KONTROLER FINANSOWY
/ SAP CO Key User

Zakres zadań:

  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz finansowych na potrzeby zarządcze
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • Udział w przygotowaniu budżetu rocznego i prognoz kilkuletnich
  • Odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację
  • Automatyzacja procesów finansowych
  • Opracowywanie oraz wdrożenie narzędzi kontrolingowych
  • Analiza procesów biznesowych oraz poziomu wsparcia systemów dla tych procesów
  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia dla użytkowników SAP CO
  • Analiza potencjalnych ryzyk finansowych i operacyjnych w istniejących procesach
  • Zapewnienie poprawnej i właściwej parametryzacji danych statycznych systemu (aktualizacja master data)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - Finanse/Rachunkowość lub pokrewne
  • Doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość SAP moduł CO, mile widziany Key User SAP CO
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Znajomość Excel na poziomie bardzo dobrym
  • Mile widziana znajomość MS Access
  • Otwartość na zmiany, dynamika, chęć pracy w międzynarodowym środowisku
  • Umiejętność pracy projektowej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w rozwoju standardów w organizacji
  • Benefity (karta sportowa, karta lunch pass, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w dynamicznym środowisku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Na aplikacji prosimy umieścić poniższą klauzulę:

 „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach, ul. Serdeczna 42, 43-100 Tychy na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, jednakże nie dłużej niż na okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji na niniejsze stanowisko. Niniejszym oświadczam, że zapoznałam/łem się z klauzulą informacyjną Boryszew S.A. Oddział Maflow w Tychach”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy