Ta oferta pracy jest nieaktualna od 77 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Finansowy

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Do CEZ Polska Sp. z o.o. wchodzącej w skład Grupy CEZ w Polsce poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Skawina

    Celem stanowiska jest sporządzanie i weryfikacja raportów oraz przygotowywanie danych i analiz dotyczących spółek należących do Grupy CEZ, udział w procesach budżetowania, kontroli kosztów oraz pełnienie roli doradczej dla Managera Kontrolingu i Zarządów Spółek.

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie krótko i długoterminowych planów finansowych spółki oraz ich aktualizacja;
    • sporządzanie budżetu rocznego oraz prognoz finansowych;
    • kontrola wykonania budżetu dla centrów kosztowych oraz weryfikacja CAPEX-u;
    • udział w miesięcznych i rocznych zamknięciach finansowych;
    • przygotowywanie raportów cyklicznych oraz ad-hoc dla Zarządu i organów korporacyjnych;
    • analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacja dalszych działań;
    • weryfikacja analiz wykonanych przez młodszych członków zespołu;
    • sporządzanie analiz opłacalności inwestycji i rekomendacji;
    • udział w procesach Due Diligence i budowaniu modelu wyceny przedsiębiorstw;
    • aktualizacja i rozbudowa analitycznych narzędzi kontrolingowych;
    • ścisła współpraca z Managerem ds. Kontrolingu i Dyrektorem Finansowym.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia lub pokrewne);
    • co najmniej 4 letnie doświadczenie zawodowe na różnych stanowiskach w dziedzinie analiz finansowych i kontrolingu;
    • doświadczenie i umiejętność interpretowania pozyskanych danych technicznych i finansowych;
    • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości zarządczej oraz dobra znajomość rachunkowości finansowej;
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków;
    • umiejętność jasnego przedstawiania problemów i rozwiązań (zarówno w ujęciu liczbowym jak i w postaci komentarzy);
    • doskonałe zdolności analityczne, komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole;
    • bardzo dobra znajomość MS Excel oraz dobra znajomość MS PowerPoint;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1).

    Oferujemy:

    • możliwość pracy w jednej z największych grup energetycznych w Europie;
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze;
    • stabilne warunki zatrudnienia;
    • motywacyjny system wynagradzania;
    • pakiet medyczny;
    • możliwość udziału w szkoleniach organizowanych przez firmę, w tym również w zajęciach językowych;
    • możliwość skorzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych.

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj
    z dopiskiem: Kontroler finansowy do 01.09.2018

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.