Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler finansowy

Manpower CoREO firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Kontroler finansowyNumer ref.: KFI/082/WSZ

Zadania:

  • Przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby zakładu
  • Zapewnienie terminowego zamknięcia miesiąca oraz współudział w tworzeniu miesięcznych sprawozdań finansowych
  • Monitorowanie i analiza KPI zakładu
  • Współpraca z działami zakładu w zakresie obliczanie i monitorowania wskaźników oraz tworzenia zestawień i analiz potrzeby działów
  • Przygotowywanie prognoz finansowych
  • Przygotowywanie prognoz inwentaryzacji i obliczanie wskaźników inwentaryzacji, a także analiz starzenia się zapasów
  • Kalkulacja kosztu materiału oraz tworzenie analiz wyjaśniających odchylenia
  • Udział w procesie zamknięcie miesiąca

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
  • Samodzielność

Gliwice

Oferta:

  • Przyjazna i koleżeńska atmosfera w pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive
  • Dofinansowanie posiłków
  • Bogaty pakiet socjalny (Multisport, karty podarunkowe na święta)
  • Opieka medyczna Medicover
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne