Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Finansowy

WeWire Poland Sp. z o.o. Sp. k.

  • Ciepłownicza 8, Strzelce Opolskie
    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Ciepłownicza 8

Strzelce Opolskie

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i analiza wyników finansowych spółki

  • Kontrola kosztów operacyjnych oraz kosztów finansowych

  • Sporządzanie raportów i analiz

  • Budżetowanie i analiza przyczyn odchyleń od budżetu

  • Ścisła współpraca z działem księgowości

  • Współpraca w tworzeniu i doskonaleniu narzędzi kontrolingowych

  • Kontrola wydatków inwestycyjnych (CAPEX)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w dużej firmie produkcyjnej)

  • Obsługa MS Office (w szczególności Excel)

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację

  • Umiejętność obsługi programu SAP

To oferujemy

  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach

  • stabilną pracę w młodym, dobrze zorganizowanym, zarządzanym i doświadczonym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilny system wynagradzania

  • szkolenia, rozwój

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

WeWire w Polsce

Grupa Coroplast zaczęła pisać pierwszy rozdział swojej historii sukcesu w Polsce wraz z założeniem fabryki w Dylakach w 1994 roku. W międzyczasie, w dwóch różnych lokalizacjach świadczymy produkcję dla jednostek biznesowych Grupy Coroplast – Coroflex i WeWire.

Przewiń do profilu firmy