Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler finansowy

"KICO-POLSKA" sp. z o.o.

  • Łużycka 50, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Łużycka 50

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola przychodów/kosztów/wyniku operacyjnego oraz analiza KPI

  • Planowanie prognoz, zapewnienie zgodności budżetu

  • Przygotowanie modeli analiz finansowych ad hoc

  • Tworzenie raportów dla kierownictwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach finansowych (ekonomia, finanse, zarządzanie)

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programu SAP

  • Znajomość programu Power BI

  • Biegła znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)

  • Znajomość prawa w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej

  • Analityczne myślenie, umiejętności komunikacyjne, samodzielność wykonywania zadań

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Premie i dodatki

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • Pakiet sportowy Medicoversport

  • Dopłata do dojazdów

  • Pakiet socjalny (m.in. bony świąteczne, wakacyjne)

O nas

KICO & ISH Group, to połączenie dwóch wiodących producentów systemów zabezpieczeń – zamków, zawiasów oraz produktów aerodynamicznych, do branży motoryzacyjnej, należących do MUTARES SE & Co. KGaA. Grupa posiada fabryki zlokalizowane w Niemczech, Polsce, Chinach i Meksyku.

W związku z dynamicznym rozwojem grupy poszukujemy KONTROLERA FINANSOWEGO z siedzibą w Świebodzinie.