Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

IAI sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu

  • Przygotowywanie prognoz dotyczących przychodów i kosztów

  • Wsparcie w zakresie identyfikowania okazji do optymalizacji kosztów

  • Analiza odchyleń budżetowych wraz z wyjaśnieniem

  • Kontrola nad prawidłowym rozliczaniem Partnerów i kosztów poszczególnych linii przychodowych

  • Wspieranie procesów w trakcie przygotowywania budżetu rocznego

  • Usprawnienie kontroli wewnętrznej i procesów finansowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 2-3 lata na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów

  • Znajomość procesów księgowo-finansowych

  • Umiejętność poruszania się w procesach finansowych

  • Zorientowanie na detale, dokładność, samodzielność i umiejętność szybkiej adaptacji

  • Warunki konieczne: bardzo dobra znajomość MS Excel i PowerPoint, znajomość PowerBI i podstaw SQL

To oferujemy

  • Dostęp do wiedzy ekspertów w IAI i firmach partnerskich (m.in. Google)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dowolną formę zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie)

  • Wynagrodzenie składa się ze stawki godzinowej - a więc gdy pracujesz więcej, więcej zarabiasz

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy

  • Możliwość pracy w trybie Home Office (3dni/5dni)

  • Najlepszy sprzęt i biuro w Piastów Office Center,

  • Brak formalnej atmosfery

  • Pełne prywatne ubezpieczenie medyczne Medicover,

  • Dlaczego warto u nas pracować? Zapraszamy na stronę www.iai-sa.com