Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

EkoFachowcy Sp. z o.o.

  • Świętego Ducha 5A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • praca zdalna
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Świętego Ducha 5A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Prognozy, budżety strategiczne i bieżące, monitorowanie ich realizacji

  • Codzienna koordynacja i współpraca z zewnętrznym zespołem księgowym

  • Planowanie płynności finansowej (przygotowywanie analiz porównawczych przychodów i kosztów, wyjaśnianie różnic, rekomendacja rozwiązań)

  • Sporządzanie analiz ad hoc na potrzeby Zarządu oraz wskazywanie obszarów do optymalizacji kosztowej

  • Aktywny udział w comiesięcznym raportowaniu wyników (analiza wariancji, identyfikacja głównych czynników efektywności, przygotowywanie raportów zarządczych)

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia na podobnych stanowiskach finansowych

  • Biegle obsługujesz MS Excel (VBA mile widziane)

  • Posiadasz podstawową wiedzę w zakresie IFRS

  • Cechuje Cię myślenie analityczne i zdolność wyciągania logicznych wniosków z dostępnych źródeł

  • Jesteś otwarty/a na zmiany i gotowy/a do pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Masz doświadczenie w przenoszeniu raportów do platformy Tableau (mile widziane)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia

  • Możliwość pracy w 100% zdalnie

  • Ciekawą pracę w młodym, zaangażowanym zespole

  • Szansę na rozwój zawodowy i awans w strukturach organizacji

  • Otwartość na Twoje pomysły i sugestie

  • Wpływ na tworzenie płaskiej struktury organizacji

  • Udział w tworzeniu płaskiej struktury firmy

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Odnawialne Źródła Energii (OZE) to jedna z najważniejszych i najszybciej rozwijających się branż naszych czasów.

Ekofachowcy.pl to portal dla klientów w branży OZE (m.in. instalacji fotowoltaicznych). Pomagamy porównać oferty, wykonać projekt, pozyskać dofinansowanie oraz wybrać instalatora - wszystko w jednym miejscu!

Jeśli uważasz, że zarabianie, rozwijanie kariery i robienie czegoś pozytywnego dla naszej planety to mądry wybór - dołącz do nas!

Czekamy na Ciebie! Pomóż nam oszczędzać czas, pieniądze i środowisko!

Przewiń do profilu firmy