Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

Netto Sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i przygotowywanie raportów, kalkulacją rezerw

  • Nadzorowanie rozliczenia inwestycji

  • Sprawdzanie ewidencji i prawidłowości transakcji finansowych

  • Dostarczanie informacji finansowych do rozliczeń podatkowych

  • Udział w procesie budżetowania i prognozy

  • Aktywne uczestniczenie w różnorodnych projektach na wskroś organizacji

  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i z zespołem księgowym

Nasze wymagania

  • Posiadasz przynajmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Posiadasz wykształcenie z zakresu Ekonomii, Finansów lub Księgowości

  • Bardzo dobrze znasz narzędzia Microsoft Office (Excel, PowerPoint)

  • Posiadasz wysokie umiejętności analityczne i znajomość procesów biznesowych

  • Posiadasz wysokie umiejętności interpersonalne

  • Jesteś niezależny i odpowiedzialny za powierzone zadania

  • Posiadasz doświadczenie w zakresie zamknięcia miesiąca/roku

Mile widziane

  • Znajomość SAP BI

  • Doświadczenie w pracy w dużej firmie

To oferujemy

  • Stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej Ci osoby upoważniającą do rabatu na zakupy w sklepach Netto

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczeń grupowych na preferencyjnych warunkach

  • Możliwość przystąpienia do programów sportowo-rekreacyjnych (OK System, Multisport)

  • Programy pracownicze z nagrodami („Poleć znajomego”, „Bank Pomysłów Netto” i wiele innych)

  • Dodatkowe benefity, takie jak bony świąteczne, nagrody jubileuszowe, imprezy integracyjne dla pracowników, paczki i zabawy mikołajkowe dla Twoich dzieci i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników