Oferta pracy

Kontroler Finansowy w Dziale Controllingu

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)O firmie

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)

Pojezierska

Łódź

Business Support Solution SA
91-341 Łódź, Pojezierska 90A
Kontroler Finansowy
w Dziale Controllingu

Twoje codzienne zadania:

  • tworzenie budżetów jednostkowych spółek oraz skonsolidowanych linii biznesowych, jak również wyjaśnianie odchyleń od ich realizacji
  • przygotowywanie prezentacji z wyników zarządczych oraz w razie potrzeby uczestnictwo w posiedzeniach Zarządu, w tym omawianie i przekazywanie rekomendacji biznesowych
  • sporządzenie prognoz sprawozdań finansowych oraz symulowanie skutków decyzji zarządczych na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji finansowych
  • przygotowywanie analiz cyklicznych oraz ad hoc na potrzeby zarządu, m.in. w zakresie rentowności, płynności, zadłużenia, KO
  • budowanie pulpitów menadżerskich oraz analiz wielowymiarowych przy wykorzystaniu narzędzi BI
  • usprawnianie procesów raportowania zarządczego oraz udział w projektach wewnętrznych i zewnętrznych

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego z zakresu nauk ekonomicznych (finanse, rachunkowość, ekonomia, analiza finansowa)
  • minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego w dziale controllingu lub analizach finansowych
  • znajomości zasad polityki rachunkowości, MSR oraz standardów raportowania zarządczego
  • zaawansowanej znajomości MS Excel (mile widziana znajomość Power Query, Power Pivot, VBA)
  • mile widziana znajomość SQL, power BI

W zamian oferujemy:

  • Bezpłatna opieka medyczna
  • Akcje prozdrowotne
  • Ubezpieczenie lekowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System kafeteryjny
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy