Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler finansowy w obszarze Zapasów-rekrutacja online

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 godzin temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

jeśli masz minimum 2 lata doświadczenia w księgowości w firmie produkcyjnej, zajmowałeś/aś się wyceną zapasów i chcesz dalej pracować w tym obszarze w dużej międzynarodowej firmie-zapoznaj się z naszą ofertą!

Kontroler finansowy w obszarze Zapasów-rekrutacja onlineNumer ref.: /69/04/2020/MD/52974
zadania
  • udział w zamknięciach miesiąca
  • udział w raportowaniu zapasów, księgowaniach związanych z gospodarką magazynową
  • przedstawianie danych statystycznych, tworzenie prognoz związanych z zapasami
  • współpraca z Menadżerami i lokalnymi księgowymi
  • wdrażanie globalnych systemów inwentaryzacji i raportowania we własnym obszarze (testy i szkolenia)
  • udział w projektach usprawniających raportowanie

oczekujemy

  • minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego w dziedzinie finansów i kontroli finansowej w obszarze Zapasów
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość procesów księgowych i sprawozdawczych
  • dobre umiejętności analityczne
  • umiejętność współpracy w globalnej organizacji

oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, z językiem angielskim, w firmie która jest liderem w swojej branży
  • zatrudnienie na umowe o prace na 15 miesięcy, z dużą możliwością przedłużenia współpracy
  • tworzenia, usprawniania procedur związanych z księgowaniami
  • szeroki zakres obowiązków-od księgowości po raportowanie
  • współpraca z Menadżerami i lokalnymi zespołami księgowymi
  • praca w nowo tworzącym się Biurze w Centrum Wrocławia
  • praca dla firmy o wysokiej kulturze organizacyjnej i standardach pracy
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne