Oferta pracy

Kontroler finansowy w segmencie IT

Grupa K2O firmie

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kroczącego forecastu,

  • Nadzór procesu zamknięcia miesiąca danej linii biznesowej,

  • Analizowanie rentowności według różnych wymiarów,

  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,

  • Kalkulacja rezerw,

  • Nadzór finansowy projektów,

  • Przygotowywaniu rocznego budżetu, oraz kontrola jego realizacji i analiza odchyleń.

Nasze wymagania

  • Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale kontrolingu,

  • Potrafisz efektywnie współpracować z ludźmi, zarówno z osobami kreatywnymi jak i analitycznymi,

  • Posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości i finansów,

  • Posiadasz biegłą znajomość Excela w tym Power Query,

  • Posiadasz ponadprzeciętne umiejętności analityczne,

  • Jesteś sumienny i dokładny oraz otwarty na zdobywanie nowej wiedzy,

  • Jesteś absolwentem kierunków z obszaru rachunkowości i finansów.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • pakiet benefitów

  • Pracę zdalną lub w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Grupa K2

Grupa K2 od ponad 20 lat konfiguruje rzeczywistość, zmieniając nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych klientów. Pracując z największymi oraz najbardziej wymagającymi organizacjami w Polsce, w twórczy sposób wykorzystujemy Internet i nowe media w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. W ramach grupy funkcjonują: Agencja K2, K2 Precise, Oktawave oraz Fabrity. Od 2008 roku jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nasz zespół to ponad 350 osób, których łączy pasja i entuzjazm.

Więcej informacji o Grupie K2: https://www.k2.pl/inwestorzy/kim-jestesmy.html

Przewiń do profilu firmy