Logo Pracuj.pl

Kontroler finansowy w segmencie IT

Grupa K2O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie kroczącego forecastu,
  • Nadzór procesu zamknięcia miesiąca danej linii biznesowej,
  • Analizowanie rentowności według różnych wymiarów,
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy,
  • Kalkulacja rezerw,
  • Nadzór finansowy projektów,
  • Przygotowywaniu rocznego budżetu, oraz kontrola jego realizacji i analiza odchyleń.

Nasze wymagania

  • Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale kontrolingu,
  • Potrafisz efektywnie współpracować z ludźmi, zarówno z osobami kreatywnymi jak i analitycznymi,
  • Posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości i finansów,
  • Posiadasz biegłą znajomość Excela w tym Power Query,
  • Posiadasz ponadprzeciętne umiejętności analityczne,
  • Jesteś sumienny i dokładny oraz otwarty na zdobywanie nowej wiedzy,
  • Jesteś absolwentem kierunków z obszaru rachunkowości i finansów.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • pakiet benefitów
  • Pracę zdalną lub w biurze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u

Grupa K2 od ponad 20 lat konfiguruje rzeczywistość, zmieniając nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla naszych klientów. Pracując z największymi oraz najbardziej wymagającymi organizacjami w Polsce, w twórczy sposób wykorzystujemy Internet i nowe media w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. W ramach grupy funkcjonują: Agencja K2, K2 Precise, Oktawave oraz Fabrity. Od 2008 roku jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Nasz zespół to ponad 350 osób, których łączy pasja i entuzjazm.

Więcej informacji o Grupie K2: https://www.k2.pl/inwestorzy/kim-jestesmy.html

Kontroler finansowy w segmencie IT, Rzeszów