Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Dantex Sp. z o.o. sp.k. O firmie

Dantex Sp. z o.o. sp.k.

Płocka 9/11

Warszawa

Dantex to profesjonalna firma deweloperska, z bogatym doświadczeniem w branży, działająca w obszarze budownictwa mieszkaniowego, biurowego i handlowo-usługowego. Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Samodzielne stanowisko, raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Finansowego

Oferujemy pracę w jednej z najprężniej działających firm deweloperskich na warszawskim rynku.
Osoba na tym stanowisku będzie budowała, wdrażała i realizowała procedury działu kontrolingu w Grupie Dantex. Praca w środowisku polskojęzycznym.

Opis stanowiska

  • przygotowywanie rocznych budżetów dla kluczowych działów oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • przygotowywanie analiz operacyjnych i finansowych z różnych obszarów biznesowych spółki,
  • proponowanie i wdrażanie inicjatyw mających na celu maksymalizacje wyniku i zwiększenie efektywności w różnych obszarach,
  • wsparcie analityczne Zarządu w podejmowaniu decyzji biznesowych,
  • tworzenie struktury centrów kosztowych i przychodowych,
  • bieżąca współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczania kosztów.

Wymagania

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów,
  • min. 2 lata doświadczenia w firmie audytorskiej lub kilkuletnie na stanowisku specjalisty ds. kontrolingu,
  • szeroka wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • obsługa narzędzi analitycznych, min. Excel.

Mile widziane

  • kwalifikacje dodatkowe z dziedziny finansów,
  • doświadczenie księgowe,
  • doświadczenie w pracy z systemem Enova,
  • znajomość prawa podatkowego: VAT, CIT, PIT,
  • znajomość ustawy o rachunkowości, KSR 8, ustawy deweloperskiej.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
  • Możliwości rozwoju osobistego,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV
klikając w przycisk Aplikuj teraz.

Ponadto, prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)."

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy