Oferta pracy

Kontroler Finansowy

SuperDrob S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

SuperDrob S.A.

Zajęcza 2b

Warszawa

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • przygotowywanie raportów oraz weryfikacja ich poprawności,
  • kontrola sytuacji finansowej spółki,
  • wsparcie kadry zarządzającej w podejmowaniu decyzji biznesowych,
  • udział w przygotowywaniu budżetu, prognoz finansowych i analiz kosztowych oraz kontrola ich wykonania,
  • udział w zamknięciu miesiąca – kontrola prawidłowości ujęcia kosztów, wyjaśnienie zmian
    i odchyleń,
  • kontrola sytuacji finansowej zakładu,
  • wdrażanie obowiązujących standardów i procedur.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości lub ekonomii,
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej),
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • umiejętność współpracy i komunikacji z osobami na różnym poziomie w organizacji,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność oraz umiejętność argumentowania.

 Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • dodatkowe bonusy w postaci: paczek świątecznych, nagród,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia dla siebie i członków rodziny,
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport dla siebie i członków rodziny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy