Oferta pracy

Kontroler Finansowy

BIGRAM S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla SPÓŁKI GIEŁDOWEJ średniej wielkości poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: SA/KF/0720

Zakres zadań:

• przygotowywanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych na potrzeby raportowania giełdowego,
• aktywny udział w procesach budżetowania i prognozowania wyników finansowych firmy,
• analiza płynności finansowej organizacji; bieżący monitoring realizacji postawionych celów, budżetu i pojawiających się odchyleń ,
• analiza kosztów i procesów funkcjonujących w spółce; przygotowywanie odpowiednich rekomendacji oraz wsparcie w udoskonalaniu i optymalizacji procesów,
• sporządzanie raportów zarządczych i finansowych,
• bieżące wsparcie biznesu; ścisła współpraca z zarządem firmy,
• przygotowanie okresowych raportów i analiz ad hoc,
• współpraca z działem księgowości.

Nasz klient oferuje:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
• możliwość zdobywania nowych, ciekawych doświadczeń zawodowych,
• rozwój merytoryczny i zdobywanie nowych kompetencji,
• realny wpływ na kształtowanie pracy kontrolingu.

Wymagania:

• ok 3-letnie doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku, mile widziane w spółce giełdowej,
• wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki związane z finansami),
• umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
• umiejętność współpracy z klientami wewnętrznymi na wszystkich poziomach organizacji,
• zaawansowana znajomość programu MS Excel.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy