Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Finansowy

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Kierownik / Koordynator
Kontroler FinansowyNumer ref.: Nr ref.: KF/NG

Obowiązki:

  • udział w procesie budżetowania, prognozowania, aktualizacja prognoz i planów dla regionu Europy Środkowo - wschodniej i krajów nordyckich,
  • kontrola realizacji budżetu i analiza odchyleń,
  • analiza kluczowych wskaźników finansowych,
  • przygotowywanie analiz oraz kontrola i analiza wyników finansowych,
  • wykonywanie analiz na potrzeby informacji zarządczej,
  • przygotowywanie cyklicznych raportów zarządczych,
  • bieżąca współpraca z innymi działami w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy, kontroli i rekomendowania nowych rozwiązań,
  • optymalizacja procesów finansowych,
  • rozwój narzędzi controllingowych,
  • zarządzanie rozproszonym zespołem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, kontrolingu, księgowości lub pokrewne,
  • kilkuletnie doświadczenie w kontroli finansowej w międzynarodowej firmie o profilu produkcyjnym,
  • praktyczna wiedza w zakresie rachunkowości finansowej i zarządczej (umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych, przygotowywania budżetu, kontroli kosztów, umiejętność oceny ryzyka, analizy odchyleń, znajomość IFRS),
  • biegłe posługiwanie się pakietem Microsoft Office (w szczególności Excel i Power Point),
  • znajomość systemu SAP - warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia i syntezy danych,
  • umiejętności współpracy z wymagającym klientem wewnętrznym,
  • proaktywności, nastawienia na poszukiwanie rozwiązań,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • mile widziane doświadcznie w zarządzaniu zespołem lub chęć i potencjał do rozwoju w tym kierunku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne