Oferta pracy

Kontroler Finansowy

CANAL+ Polska S.A.O firmie

CANAL+ Polska S.A.

aleja Sikorskiego 9

Warszawa

CANAL+ to nowoczesna oferta premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Dział Kontrolingu Biznesowego i Finansowego szuka kandydatów na stanowisko:
KONTROLER FINANSOWY

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie budżetowania, monitorowania odchyleń i ich szczegółowej analizy,
  • Udział w procesie księgowego zamknięcia miesiąca oraz raportowania wyników spółki, w tym przygotowywania comiesięcznych raportów i prezentacji dla Zarządu oraz Grupy,
  • Samodzielny nadzór kontrolingowy nad wybranymi liniami biznesowymi/obszarami działalności spółki,
  • Kontrola przychodów/kosztów/wyniku operacyjnego oraz analiza KPI w ścisłej współpracy z wewnętrznymi biznes partnerami,
  • Przedstawianie rekomendacji w zakresie dalszych działań biznesowych na podstawie analizy wyników, KPI oraz trendów,
  • Bieżące wsparcie analityczne i finansowe biznes partnerów z wyznaczonych obszarów działalności spółki,
  • Zaangażowanie w proces tworzenia biznes planów nowych projektów i ofert oraz ocenę ich rentowności,
  • Stałe zaangażowanie w rozwój istniejących i wdrażanie nowych narzędzi analitycznych, w tym również nowych raportów i paneli kontrolingowych.

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w obszarze finansów/kontrolingu (mile widziane doświadczenie w branży TMT),
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość),
  • Biegła znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowo-księgowymi i narzędziami BI,
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office (w tym MS Access),
  • Mile widziana podstawowa znajomość języka SQL,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności analityczne,
  • Proaktywność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy i samodzielność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w zgranym, wzajemnie wspierającym się zespole,
  • Realny rozwój umiejętności,
  • Nową, unikalną i cenną wiedzę,
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty CANAL+.
Wyślij nam swoje CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CANAL+ Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.