Oferta pracy

Kontroler Finansowy

Kino Polska TV S.A.O firmie

Kino Polska TV S.A.

Puławska 435A

Warszawa

Kino Polska TV S.A. to piąta grupa telewizyjna w  Polsce. Spółka jest nadawcą popularnych kanałów, takich jak: poświęcony polskim filmom i serialom Kino Polska, jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w  kraju; Stopklatka TV, prezentujący kultowe przeboje rodzimej sceny; Kino Polska Muzyka, a także Zoom TV, w którym można znaleźć intrygujące dokumenty, tajemnicze historie oraz najpopularniejsze polskie kabarety. Ponadto Kino Polska TV SA dystrybuuje wiele kanałów m.in.:  filmowe Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Action, FilmBox Family i  FilmBox ArtHouse oraz kanały tematyczne.

W chwili obecnej poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i kontrola budżetu oraz prognoz dla zdefiniowanych obszarów działalności we współpracy z ich kierownikami, w tym również analiza kosztów, identyfikacja ryzyka, analiza odchyleń od budżetu – dla całej Grupy,
  • Sprawowanie kontroli finansowo-administracyjnej nad spółkami zagranicznymi z Grupy: współpraca z zewnętrznym biurem księgowym, doradcami podatkowymi, czuwanie nad obiegiem dokumentów w spółkach,
  • Kontrola przychodów/kosztów/wyniku operacyjnego oraz analiza KPI w ścisłej współpracy z wewnętrznymi biznes partnerami,
  • Rozwijanie i bieżące nadzorowanie poprawności działania systemu do budżetowania i analiz (EUREKA),
  • Przedstawianie rekomendacji w zakresie dalszych działań biznesowych na podstawie analizy wyników, KPI oraz trendów,
  • Zapewnienie terminowego dostarczania informacji finansowej dla kierownictwa spółki,
  • Przygotowywanie raportów i analiz ad-hoc zgodnie z założeniami i potrzebami firmy,
  • Udział w procesie księgowego zamknięcia miesiąca oraz raportowania wyników spółki, w tym przygotowywania comiesięcznych raportów i prezentacji dla Zarządu oraz Grupy.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse i Rachunkowość),
  • 2-3-letnie doświadczenie w obszarze finansów/kontrolingu lub firmie audytorskiej
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji,
  • Praktyczna wiedza z zakresu rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy z systemami finansowo-księgowymi i narzędziami BI,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, wnikliwość oraz umiejętność wyciągania syntetycznych wniosków i wyznaczania priorytetów,
  • Nastawienia na rozwój i dzielenie się wiedzą.

Oferujemy:

  • Praca w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej grupie kapitałowej,
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej,
  • Opieka medyczna.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy