Oferta pracy

Kontroler Finansowy

IGLOTEXO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
KONTROLER FINANSOWY

Oferujmy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • kompleksowe wsparcie we wdrożeniu do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie.

Zadania na stanowisku:

  • współudział w procesie budżetowania oraz raportowanie i analiza wykonania planu budżetu,
  • współudział w procesie zamknięcia miesiąca oraz raportowania wyników,
  • współpraca w tworzeniu i rozwoju narzędzi controllingowych,
  • współudział w przygotowywaniu okresowych/ad hoc analiz, raportów finansowych.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia),
  • ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • posiada wiedzę z zakresu rachunkowości zarządczej i finansowej, finansów przedsiębiorstwa,
  • posiada praktyczną znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel,
  • wykazuje się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami analitycznymi, zdolnościami interpersonalnymi oraz wysoką kulturą osobistą.

#STABILNAPRACA#IGLOTEX

Zainteresowała Cię oferta?  – APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć ofertę swoim znajomym!

Mamy więcej ciekawych ofert pracy:
https://www.iglotex.pl -> o Grupie -> Kariera -> Oferty Pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy