Logo Pracuj.pl

Kontroler Finansowy

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i planowanie budżetu oraz kontrola polityki budżetowej
  • Analiza i raportowanie zmian oraz odchyleń kosztów do założonego budżetu oraz wdrażanie działań korygujących i optymalizacyjnych,
  • Wsparcie przy opracowaniu kalkulacji jednostkowych kosztów produkcji,
  • Budowa rachunku kosztów produkcyjnych, analiza poszczególnych procesów produkcyjnych,
  • Analiza odchyleń kosztów produkcyjnych i weryfikacja jednostek standardowych,
  • Analiza wydajności procesów produkcyjnych pod kątem kosztowym,
  • Raportowanie wewnętrzne i grupowe,
  • Kalkulacja opłacalności inwestycji przygotowywanie wniosków inwestycyjnych,
  • Dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej w celu podjęcia trafnych decyzji biznesowych,
  • Kreowanie i inicjowanie działań na rzecz poprawy wyniku finansowego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia),
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Znajomość zasad rachunkowości zarządczej,
  • Minimum dwa lata w dziale kontrolingu lub analiz na samodzielnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

Kontroler Finansowy, Warszawa